05.07.2018

2011 yılından bu yana sağlık, inşaat, ithalat ve ihracat alanlarında bir çok başarıya imza atmış olan  ZER Ltd. Şti., son yıllarda Türkiye’nin ve global dünyanın enerji konusunda yaşadığı sorunların farkına varmıştır. Yıllara varan tecrübesi ve müşteri memnuniyeti bilinciyle, kendi kalite seviyesine uygun araştımaları sonucunda JENERATÖR ve ENERJİ sektörünün DEVİ GENPOWER  ile yollarını birleştirmiştir (Zer Ltd. Şti ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın).

Genpower, temellerinin atıldığı ilk günden itibaren markalaşma sürecini başlatmış ve  marka değerini, üretim yolculuğuna başladığı 2000 yılından itibaren günümüze kadar taşımayı başarmış bir firmadır. “Gücü ve güveni” temsil eden Genpower, fabrikasıyla, ekibi ve yetkili bayileriyle  olağanüstü başarılara imzasını atmıştır.

ZER Ltd. Şti, 2017 yılı Haziran ayı itibari ile yeni başarılara imza atmak üzere “GERİ DÖNDÜ”. Genpower’ın İç Anadolu Bölge bayisi olarak bünyesindeki uzman kadrosuyla tüm Türkiye sınırları içinde kurumsal satış, kamu satış, bayi organizasyonu, bayi dışı satış ve satış sonrası hizmetleri ile üretim yapan Genpower Jeneratör A.Ş.’nin forvet oyuncusudur. Bu süre içerisinde ZER Ltd. Şti., Genpower Yönetim Kurulu Üyesi  ve Pınar Makine Yönetim Kurulu Başkanı olan Bülent Uslu’yu bunyesine katmıştır. Sayın Uslu, Genpower marka yolculuğu hakkında kısaca şunları söyledi:

“1999 yılında şirket  bilançomuza baktığımızda jeneratör satışlarının toplam satışlar içerisindeki ağırlığının %60’lar seviyesinde olduğunu  gördüğümüzde;  ileriye giderek yükselmek ve satışları arttırmak adına aynı zamanda satın alma yaptığımız firmaların ürün ve hizmet kalitelerini düşürmeleri üzerine üretim planlamasını düşünmeye başladık ve üretim yolunda ilk adımları atarken öncelikli kendi sattığımız ürünleri üretmek için fabrikamızı kurduk. Üretim  proseslerini  2 yıl gibi kısa bir zaman içinde uygun standartlara taşıdık  ve “değer”i stratejik bir yönetsel kavram olarak ele aldık. İşletmenin müşterilerine her türlü ekonomik, hizmetsel ve duygusal faydayı sunduğuna inandıktan sonra, ”GENPOWER” marka ismini ürünlerimizi üzerine basarak üretim kapasitesini geliştirmeye devam ettik.  Bayilik döneminde oluşturduğumuz  mağazaları devrederek tüm ağırlığı jeneratör üretimine verdik. Satış alanındaki deneyim ve donanımlarımızı kullanarak fabrikada üretilen jeneratörlerin satışı ile bizzat  ilgilenerek  ve bayii sistemini geliştirerek  GENPOWER markasını dünya pazarına  sunan bir firma olduk. Jeneratör üretiminde dünyanın 7’inci büyük firmasıyız ve 100 den fazla ülkeye ihracat geçekleştirmekteyiz. Dünya çapında 2 bin 500’e yakın istihdam sağlayan  işletmemiz; Afrika, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Rusça konuşan ülkeler topluluğu, Batı ve Orta Asya, Asya Pasifik ülkeleri ve Batı ve Doğu Avrupa’nın birçok bölgesinde çok sayıda önemli projenin yapımında da büyük rol almaktadır.

Üretiminin 10.yılını, dünyanın en büyük kapalı alana sahip jeneratör  fabrikasının yapımını tamamlayarak kutlayan Genpower, tek bir çatı altında en büyük jenaratör fabrikası olma özelliğine sahiptir. Yeni fabrikasında  2011 yılı Haziran ayından itibaren hizmet vermektedir. Tüm dünyanın büyük bir kriz ile karşı karşıya olduğu yıllarda tamamlanan bu büyük yatırım, üretime başladığı günden bu yana, bir çok devlet büyüğü, uluslar arası firma yetkilileri, teknik ekip ve heyetlerce ziyaret edilmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Şimdi ise ZER Ltd. Şti. le büyüme hedeflerimizi artırmak istiyoruz.

Bizleri bugünlere getiren köylümüz, çiftçimiz, doktorumuz, öğretmenimiz, esnaflarımız ve müteahhitlerimiz, yani en değerli varlımız müşterilerimiz için “EFSANE ZER JENARATÖR”ü tekrar memleketimize sunmanın gururu mutlulunu yaşıyoruz. Evet EFSANE geri döndü!

Biz farklıyız… Doğru müşteriye doğu ürünü satar, takip eder ve tüm satış sonrası hizmetleinde müşteri memnunıyetini felsefe ediniriz.

Biz farklıyız.. Satmış ve satış sonrası hizmet verdiğimiz tüm ürünleri gerçek etiket değerlerinde musterilerimize sunarız.

Biz faklıyız… 7/24 hizmet veririz.

Ürünlerimiz TSE,ISO ve tum Avrupa şartlarına uygun üretilmekte her türlü kalite belgelerine sahiptir.

Ürünlerimiz fabrikamızda her türlü testlerden geçip musterilerimize sunulmaktadır.

Jeneratörlerimizi oluşturan ana guruplarımız olan motorlarımız  dunyanın tanıdığı ve tercih ettiği VOLVO PENTA,PERKINS,CUMMINS,İNTER ve VMAN  olup  Alternatörlerimiz  STAMFORD ve GENPOWER GNP alternetörleridir.

GENPOWER, son iki yıldır Türkiye ve Dünyadaki-biz de dâhil-tüm jeneratör üreticilerinin çalışmak için, motor almak için çabaladığı, üstün teknoloji ve kalitedeki VMAN motorlarının Türkiye ve Orta Doğu’daki tek yetkili distribütörü olmuştur.

VMAN, Alman MAN D-28 motor teknolojisiyle, Avusturya’ da bulunan Dünyanın en büyük Motor Tasarım firması AVL Group tarafından geliştirilen ve Amerika’ nın Endüstriyel üretim konusun da en büyük kuruluşlarından FZB Group tarafından 2007 yılından bu yana ŞANGAY’da ALMAN- AMERİKAN- AVUSTURYA teknolojilerinin birleşmesiyle üretilmektedir.

VMAN’ ın 2017 yılı için üretimleri, Jeneratörler için 310 KVA ile 1250 KVA aralığındadır. 2018 yılında V20 modelleriyle 2500 KVA ya kadar olan motorların üretimine başlanacaktır. 2019 yılında  ise 4000 KVA gücüne kadar üretime başlanarak, dizel motor olarak Dünyanın en büyük güçte dizel jeneratör motorlarını üreten tek firması olacaktır.

ZER Ltd. Şti. olarak  bizleri tercih eden müşterilerimize verdiğimiz ek hizmetlerden bahsetmek gerekirse:

Jeneratör satış ve servis hizmetleri haricinde;  montaj, keşif ve çözüm ortagı olarakta hizmet vermekteyiz. Monte ve demonte işlemleri yapmaktayız. Jeneratörünüzün markası ne olursa olsun  tüm bakım işlemlerini yapıyoruz. Aylık ve yıllık bazda peryodik bakım anlaşmalarını yapıp, hizmet veriyoruz.

Hizmelerimiz içinde ayrıca; Senkron sistemler, PLC scada yazılım ve otomasyon  sistemlerinde tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Türkiyenin 81 ili ve bu illere bağlı bir çok ilçelerinde bile hizmet vermekteyiz. Yurt dışı anlaşmış olduğumuz bir çok ülke ve eyelatte servis destek ortaklarımız mevcut olup global seviyede hizmet vermekteyiz. Jeneratör konusunda akıllı, hızlı ve etkin çözüm istiyorsanız, ZER’e her zaman bekleriz.”

Zer-Gen (ZER Ltd. Şti.)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir